Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

„Chcesz cukierka, idź do Gierka”, czyli o tym, jak łatwo dzisiaj kupić, czego tylko się pragnie

Polska Republika Ludowa – to były czasy! Człowiek rzucał się do sklepu, nie patrząc na to, co zostało rzucone na półki. Człowiek nabywał, co tylko można było, nawet, gdy nie było zbytnio potrzebne. Człowiek marzył o zagranicznych klockach i lalkach Barbie, ale mógł je ujrzeć tylko w Pewexie. Człowiek marzył, aż… się spełniło!
Gra
Author: Anders Rune Jensen
Source: http://www.flickr.com
Teraz w naszej ojczyźnie można kupić wszystko! A co najlepsze – owe wszystko można kupić w Internecie! Błyskawicznie, łatwo, sprawnie! Chcesz cukierka? Nie ma problemu – wystarczy dobrać smak, wybrać personalizowany opakunek i finto. Pragniesz zegarki Omega? Wybierz dany model, zrób przelew, a następnie niczym dobry wujek, dawaj zegarki Omega swoim bliskim. Zastanawiasz się, czy przydałby ci się nowy iPad 4? Tu najnowsze ciekawostki: .Znajdź sklep internetowy, który je proponuje i nie czekaj – nowiutki iPad 4 zapewne chce być z tobą. Internet jest jak Św. Mikołaj w świątecznym okresie – można byłoby powiedzieć, iż daje najfajniejsze prezenty. Nasi rodacy ubóstwiają e-zakupy. Po ”diabła latać po sklepach tradycyjnych, tracić cenne godziny, męczyć się w kolejkach, denerwować się na sprzedawców? Po ”diabła”, skoro można usiąść wygodnie w mieszkaniu, włączyć w telewizji seans filmowy, a w przerwach reklamowych sięgnąć po smartfona, przez minutę poklikać i nabyć sobie, co tylko się chce. Mobilne zakupy mają się wyśmienicie i nie mają zamiaru iść w niepamięć. Sprawdź więcej: do przeczytania.


Wiedźmin, gra komputerowa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Dziś światem rządzi Sieć internetowa i sprzęt komputerowy. Jak komputery, to i gry. A najlepszym połączeniem jest kupowanie gier przez Sieć internetową (całe szczęście to już nie czasy, w których należało biegać po giełdach i straganach, by nabyć ukochaną grę). Dla dziewczynek bez żadnych problemów można zdobyć gry Truskawkowe Ciastko. Oto jedna z największych postaci z bajek animowanych wkracza na ekrany laptopów! Gry Truskawkowe Ciastko, lub gry Gormiti dla chłopaków cieszą się w Internecie potężną popularnością. Warto dodać, iż gry Gormiti mają w Polsce ogromne rzesze miłośników! A wszystko można dostać siedząc przed laptopem i grając poprzez Internet.