Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Chyba każdy z właścicieli firm co najmniej raz spotkał niesłownych wierzycieli

Jeżeli prowadzisz swoją firmę, wówczas bez wątpliwości niejeden raz już spotkałeś na swojej drodze niesłownych wierzycieli. Praktycznie każdy z prezesów firm co najmniej raz znalazł się w sytuacji, kiedy kontrahent opóźniał się z opłaceniem faktury albo po prostu w ogóle jej nie uregulował i sprawa musiała skończyć się w sądzie. To zdecydowanie nie są przyjemne sytuacje dla prezesa żadnej firmy – tym bardziej, że najczęściej sprawy sądowe ciągną się przez całe lata, a nieuczciwy przeciwnik robi wszystko, aby skończyć taką sprawę jak najkorzystniej dla siebie.


monitoring należności
Author: Håkan Dahlström
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz w przyszłości uniknąć tego typu wypadków, wtedy kategorycznie powinieneś zainteresować się nową funkcją wprowadzoną przez sądy.

Jeśli ten wątek Cię zainteresował, to odsyłam do źródła, gdyż znajdziesz tam jeszcze więcej informacji, które na pewno Cię zainteresują.

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy Twój potencjalny klient, z którym chcesz wejść w spółkę nie zalega przypadkiem z wypłatą pieniędzy innym firmom, wówczas bez wątpliwości powinieneś zastosować wobec niego monitoring należności - zobacz w tym linku. Dzięki temu sprawnie sprawdzisz, czy dana osoba nie ma nieuregulowanych rachunków w stosunku do innych osób.


Jeżeli okaże się, że tak jest, zdecydowanie powinien być to dla Ciebie sygnał ostrzegawczy. Kiedy nie znasz dobrze tej osoby i nie jesteś pewny, czy możesz jej zaufać w stu procentach, wówczas kategorycznie nie powinieneś wchodzić z nią w interes, bo może się to dla Ciebie skończyć niedobrze. Nie powinieneś zdecydowanie wchodzić w interesy
monitoring należności
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
także z osobami, które zostały skazane prawomocnym wyrokiem sądowym. Kiedy masz pewność, że Twój przyszły klient miał jakąś sprawę w sądzie, wtedy szybko możesz sprawdzić to przez sieć. Jeśli wiesz, w jakiej sprawie brał udział, wówczas możesz zwrócić się do właściwego sądu o okazanie Ci akt danej sprawy.

Kiedy tylko uzasadnisz właściwie swój wniosek, wtedy bez wątpienia uzyskasz dostęp do akt sprawy Twojego kontrahenta – to niewątpliwie pozwoli Ci go lepiej ocenić i podjąć odpowiednią decyzję co do dalszej współpracy. Niemalże każdy sąd (komornikolesno.pl/kontakt/) powinien dać Ci wgląd do akt, jednak jeśli jest to e-sąd dostęp do akt masz niemalże zapewniony. Dzięki prawidłowo złożonemu wnioskowi kategorycznie go otrzymasz.