Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Chyba każdy z właścicieli firm co najmniej raz spotkał niesłownych wierzycieli

Jeżeli prowadzisz swoją firmę, wówczas bez wątpliwości niejeden raz już spotkałeś na swojej drodze niesłownych wierzycieli. Praktycznie każdy z prezesów firm co najmniej raz znalazł się w sytuacji, kiedy kontrahent opóźniał się z opłaceniem faktury albo po prostu w ogóle jej nie uregulował i sprawa musiała skończyć się w sądzie. To zdecydowanie nie są przyjemne sytuacje dla prezesa żadnej firmy – tym bardziej, że najczęściej sprawy sądowe ciągną się przez całe lata, a nieuczciwy przeciwnik robi wszystko, aby skończyć taką sprawę jak najkorzystniej dla siebie.


monitoring należności
Author: Håkan Dahlström
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz w przyszłości uniknąć tego typu wypadków, wtedy kategorycznie powinieneś zainteresować się nową funkcją wprowadzoną przez sądy.

Jeśli zainteresowała Cię taka kwestia, bez obaw zobacz także to użyteczne omówienie (https://fintaxis.pl/porady-ksiegowe-wroclaw/), ponieważ znajdziesz tam bardzo atrakcyjne wiadomości.

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy Twój potencjalny klient, z którym chcesz wejść w spółkę nie zalega przypadkiem z wypłatą pieniędzy innym firmom, wówczas bez wątpliwości powinieneś zastosować wobec niego monitoring należności - zobacz w tym linku. Dzięki temu sprawnie sprawdzisz, czy dana osoba nie ma nieuregulowanych rachunków w stosunku do innych osób.


Jeżeli okaże się, że tak jest, zdecydowanie powinien być to dla Ciebie sygnał ostrzegawczy. Kiedy nie znasz dobrze tej osoby i nie jesteś pewny, czy możesz jej zaufać w stu procentach, wówczas kategorycznie nie powinieneś wchodzić z nią w interes, bo może się to dla Ciebie skończyć niedobrze. Nie powinieneś zdecydowanie wchodzić w interesy
monitoring należności
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
także z osobami, które zostały skazane prawomocnym wyrokiem sądowym. Kiedy masz pewność, że Twój przyszły klient miał jakąś sprawę w sądzie, wtedy szybko możesz sprawdzić to przez sieć. Jeśli wiesz, w jakiej sprawie brał udział, wówczas możesz zwrócić się do właściwego sądu o okazanie Ci akt danej sprawy.

Kiedy tylko uzasadnisz właściwie swój wniosek, wtedy bez wątpienia uzyskasz dostęp do akt sprawy Twojego kontrahenta – to niewątpliwie pozwoli Ci go lepiej ocenić i podjąć odpowiednią decyzję co do dalszej współpracy. Niemalże każdy sąd (komornikolesno.pl/kontakt/) powinien dać Ci wgląd do akt, jednak jeśli jest to e-sąd dostęp do akt masz niemalże zapewniony. Dzięki prawidłowo złożonemu wnioskowi kategorycznie go otrzymasz.