Pomysł na spędzenie wspólnego czasu z przyjaciółmi

Spędzanie czasu w gronie przyjaciół to jeden z najciekawszych pomysłów na wolny dzień. Na nieszczęście nie każdorazowo mamy pomysł na takiego typu spotkanie. Bywa, że wszystkie dotychczasowe pomysły już wykorzystaliśmy i nie potrafimy odszukać pomysłu na następne spotkanie. Jak uporać się z tego typu kłopotem? Gdzie szukać pomysłów? Opcji mamy rzeczywiście dużo, zatem nie powinniśmy być nastawieni zbyt sceptycznie.

escape room
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie rzeczywiście interesującym pomysłem na spędzenie wspólnie ze znajomymi czasu stały się pokoje typu escaperoom . Co to za zabawa? Reguły są bardzo łatwe. Grupa przyjaciół zostaje zamknięta w niewielkim pokoju i ma ograniczony czas na jego opuszczenie. Możliwe jest to jedynie po wcześniejszym rozwiązaniu szeregu zagadek i skorzystaniu z licznych wskazówek, jakie można odnaleźć w pomieszczeniu. W przypadku kłopotów, jest możliwość skorzystania ze wskazówki, jaka powinna nas naprowadzić nas na właściwy trop i działanie, jakie pozwoli nam wydostać się z pokoju. Zabawa wymaga współpracy z grupą, kreatywności oraz logicznego myślenia.

Gdzie znaleźć takie rozrywek? Spora popularność tego rodzaju rozrywki powoduje, że w każdym dużym mieście odszukać można przynajmniej jeden escaperoom. By sprawdzić, gdzie w naszej okolicy istnieją takie obiekty, koniecznie sprawdźmy rezultaty wyszukiwania dla zapytania escaperoom Gdynia bądź innej podobnej .Każdy taki punkt proponuje na ogół parę różnych pokoi, które co pewien czas są modernizowane i zastępowane nowymi.

Zachęcamy Cię, byś wszedł na hiperłącze do artykułu (http://polvietravel.com/goraczka-mistrzostw-swiata/). Tam odkryjesz inne niezwykle intrygujące informacje na pokrewny temat do tego, który znalazłeś na tej witrynie.

Cena zabawy w takim pokoju wynosi przeważnie kilkadziesiąt złotych, jednak z uwagi na to, iż jest to zabawa grupowa, koszty rozkładają się na wszystkich uczestników i nie są wysokie. Zbliżonych pomysłów na wolny dzień czy wieczór jest rzeczywiście wiele. Wystarczy jedynie odwiedzać witryny internetowe dla studentów lub te traktujące na temat rozrywki w dany mieście. W ostatnim czasie na znaczeniu zyskują parki trampolin i tory wrotkarskie, które też powinniśmy przetestować.