Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Psy z rodowodem zazwyczaj są bardzo kosztowną inwestycją

Współcześnie bardzo powszechną praktyką jest trzymanie psa w domu. Zwierzę takie można mieć z różnych źródeł. Części osób na przykład mocno zależy na zdobyciu psa jednej konkretnej rasy, która im się podoba. W tym celu kupują zwierzę od hodowców. Psy rasowe z rodowodem zwykle są niezwykle drogim zakupem.


Sporo osób jednak decyduje się na to, by ich pies był wystawiany, jednak udział w tym najczęściej jest opłacalny jedynie profesjonalnym hodowcom. Odmiennym rozwiązaniem jest wzięcie zwierzęcia od rodziny lub
pies
Author: Lorenzo Antares Tonacci
Source: http://www.flickr.com
ze schroniska. W miastach nierzadko można spotkać bezdomne zwierzęta, które potrzebują przygarnięcia i dużej opieki. Zwykle trafiają one do schronisk, gdzie ze względu na przepełnienie często nie mają zapewnionych dogodnych warunków. Przygarnięcie stworzenia ze schroniska jest dobrym uczynkiem, a po latach daje korzyści w formie miłości i oddania ze strony psa.


Karmienie
W opiece nad psem jedną z najważniejszych spraw jest odpowiednie karmienie.

Kiedy ciekawi Cię ten wątek, obejrzyj www (http://gorillacoffee.pl/oferta-kaw-dla-biur-i-kawiarni/) a na pewno zdobędziesz więcej informacji na to fascynujące zagadnienie - nie czekaj tylko kliknij.

Wbrew temu, co propagują niektórzy ludzie, psa nie powinno się karmić tym samym co ludzi. Jedzenie przeznaczone dla ludzi może być bowiem bardzo szkodliwe dla zwierząt. Dlatego stosowanie specjalnych pokarmów jest niezzykle ważne. Dobry pojemnik na karmę dla psa pomoże w trzymaniu jej w należytym porządku oraz
pies
Author: http://www.sxc.hu
Source: psy, york, rasy
w świeżości przez długi czas. Niezwykle ważną kwestią jest również zachowywanie misek dla psów w czystości, co nie pozwala na rozwój bakterii. Ponadto miski takie powinny stać w możliwie cichym i spokojnym miejscu domu.


Pielęgnacja
Najważniejsze jest rzecz jasna utrzymywanie zwierzęcia w należytym zdrowiu i sprawdzanie tego poprzez systematyczne wizyty u weterynarza. Poza tym niezwykle znaczące są też sprawy wiążące się z pielęgnacją zwierzęcia. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku ras długowłosych, których sierść wymaga starannego czesania. Poza tym każdy pies raz na jakiś czas wymaga kąpieli. Wtedy trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni szampon dla psa, który będzie dużo lepszym rozwiązaniem niż użycie kosmetyków przeznaczonych dla człowieka.
Tags: