Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Wyposażenie i dodatki w planowaniu mieszkań|W jaki sposób wyekwipować salon?

Salon to domowe centrum odpoczynku. Jedni czytają tutaj książkę, inni oglądają telewizję; ktoś lubi bawić się na dywanie z potomkiem, natomiast ktoś inny surfuje w Internecie siedząc na kanapie z laptopem na kolanach.


Salon to też miejsce wspólnych posiłków i przyjmowania gości.


biuro
Author: K2 Space
Source: http://www.flickr.com


Z owego pomieszczenia korzystają wszyscy lokatorzy, zaś poniektóre aktywności muszą odbywać się równocześnie. Jak zaplanować pokój dzienny, który bez problemu spełni wszystkie nasze oczekiwania? Większość osób, która urządza swe pierwsze wnętrze uważa, iż idealnym kształtem dla pokoju dziennego będzie kwadrat lub prostokąt przybliżony do kwadratu. To prawda, lecz jedynie w odniesieniu do niedużych powierzchni. Jeżeli salon jest duży, nietypowy kształt może się stać jego atutem, bo w naturalny sposób pozwala wydzielić strefy funkcjonalne. Kształt litery „L” możesz wykorzystać do stworzenia strefy wypoczynkowej Odwiedź stronę a także jadalniowej, wnękę można zmienić w zonę biurową. Przyjrzyj się starannie swojemu salonowi po czym spożytkuj jego kształt.


noc
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Salon przeważnie pełni też funkcję gościnnego pokoju, a nierzadko Twojej alkowy, stąd kanapy Wejdź stronę muszą rozkładać się. Stosuj umeblowanie wielofunkcyjne takie jak puf, jaki może zostać podnóżkiem, stołem kawowym, małą półeczką. Wykorzystuj sprzęty ze schowkami. Tak sofę, stół albo puf można kupić w wersji otwieranej z szufladą albo komorą na pościel.
Zonę wypoczynku możemy łatwo odgraniczyć stawiając meble wypoczynkowe – sofę, fotele na dywaniku. Jesteś na dywanie – jesteś w strefie relaksu.

Nie czekaj! Jeśli spodobały Ci się nasze wpisy, to doczytaj tutaj (http://biuroinwest.pl/oferta/przeglad-instalacji-elektrycznej/) następne i interesujące treści. Należy wejść w ten link.

Spożytkuj hamaki ogrodowe - takowy hamak w zonie odpoczynku to bardzo interesujące rozwiązanie.