koty

Jak właściwie pielęgnować kociaka?

kociak
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Mnóstwo osób decyduje się na wzięcie do domu pupila. Na ogół jest to pies, ale nie brakuje również osób, które chcą przygarnąć kota. Kociaki, podobnie jak psy, wymagają właściwej pielęgnacji. Jak o nie dbać? Najważniejsza jest właściwa karma! Świetnym wyborem jest karma Brit Junior, którą serwować można małym kociakom.

Kocia toaleta – podpowiadamy jak znaleźć najlepszą kuwetę dla zwierzaka.

Kot
Author: Sylvain L.
Source: http://www.flickr.com
Kuweta dla kota to jedna z głównych rzeczy, jakie kupuje właściciel zwierzaka swojemu pupilowi. Oczywiście, wybór na rynku jest spory, lecz podstawowy podział, jaki można zastosować, to podział na kuwety otwarte i zamknięte i kuwety zwykłe i samoczyszczące się.

Karma dla kotów powinna być odżywcza i pyszna

psy
Author: Alan Light
Source: http://www.flickr.com
Ci ludzie, którzy mają zwierze w domu doskonale wiedzą, że Mruczek czy Azor staje się członkiem rodziny. Tak, więc dla takiego zwierzęcia szuka się najsmaczniejszej karmy. Jeśli zależy nam na tym by nasz pies był właściwie karmiony kupujemy te wyroby, które są tworzone z naturalnych komponentów. Karma dla psa bosch to świetne rozwiązanie, jeśli ważna jest dla nas jakość. Karmy tej firmy robione są z najwyższej jakości składników, dzięki czemu psy mogą prawidłowo rosnąć.
Tags: