oświetlenie

Oprawy led są naprawdę wytrzymałe

lampa led
Author: kogakure
Source: www.flickr.com
Czy powiemy jak zaoszczędzić na prądzie? Musimy dążyć do tego, aby zawsze jak najmniej zapłacić za zużytą energię, dzięki czemu będziemy mieli sporo funduszy na pozostałe wydatki. Z tego powodu też trzeba sprawdzać wszystkie nowinki, jakie odnoszą się do oszczędzania rachunków za prąd przy posiadaniu włączonych lamp. Kiedy sprawdzimy, jakie żarówki będą rzeczywiście energooszczędne, będziemy mogli znacznie pomniejszyć swoje opłaty oraz równocześnie zatroszczyć się o to, byśmy nie byli zmuszeni nazbyt często wymieniać żarówek.

Oświetlenie w ogrodzie

lampa ogrodowa
Author: Kobi Light
Source: Kobi Light
Na zewnątrz szaro i ciemno, włączamy zatem lampy w pomieszczeniach w których się znajdujemy. Jednak sztuczne oświetlenie pełni tak samo istotną rolę wewnątrz jak na i zewnątrz domostwa. Szczególnie na dużych powierzchniach ilość oświetlenia może przedstawiać liczbę dwucyfrową. W celu by rachunek za prąd nie przyprawiał o zawrót głowy, powinniśmy wybrać lampy ledowe.

Na co powinno się patrzeć decydując się na lampy ogrodowe, aby pozyskać interesujący klimat?

lampy zewnętrze papierowe
Author: Andrew Kloiber
Source: http://www.flickr.com
Niewiele osób wie, że zawieszanie domowego żyrandola w altanie jest złym pomysłem. Taka lampa może nie ziścić indywidualnych oczekiwań oraz przede wszystkim może stanowić rzeczywiste zagrożenie pożarowe. Zwyczajne lampki nocne lub świąteczne też mogą być niewystarczające. Z tego też powodu w pierwszej kolejności należy odczytywać znaki na obudowach.

Oświetlenie na zewnątrz – jakie rozwiązanie będzie świetnym wyborem?

ogród
Author: Margaret Anne Clarke
Source: http://www.flickr.com/photos/24350382@N07/3507303760/
Oświetlając dom także na zewnątrz, poprawimy własne poczucie bezpieczeństwa, a oświetlając także otaczający go ogród będziemy mogli w nim odpoczywać nie tylko w ciągu dnia. Jakie rodzaje oświetlenia domu oraz ogrodu zastosować?

Nowoczesne technologie w oświetleniu

Żarówka energooszczędna
Author: Steven Fernandez
Source: www.flickr.com
Zwykłe żarówki to przeżytek. W sprzedaży dostępne jest nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED. Skrót ten rozszyfrowujemy jako light-emitting diode. Ta technika świetlna wykazuje sporo mocnych stron, które warto tutaj szczegółowo wypisać.