ogród

Utrzymanie terenów zielonych – pomysł na firmę

Męczennica czerwona
Author: blmurch
Source: http://www.flickr.com/photos/blmurch/410779554/
Minione lata przyniosły autentyczny boom na tworzenie ogródków, coraz więcej ludzi stawia albo nabywa gotowe domy z niedużymi ogródkami.


Zwykle klienci pragną, by ogród był piękny i nie wymagał zanadto dużego nakładu pracy.

Zjawiskowy i czysty trawnik przez cały sezon.

w ogródku
Author: Casey Hugelfink
Source: http://www.flickr.com
Ozdobą nie jednego polaka jest jego ogród. Zwykle jednym z najistotniejszych, a zarazem wywierających największe wrażenie, elementów jest trawnik. Nasycona zieleń, dokładnie przystrzyżona trawa, jednakowa gęstość- tego rodzaju właściwości chce niejeden ogrodnik. Jak zatem sprawić, by nasz trawnik sprawiał, by sąsiadom rzedły miny na jego widok?

Aranżacja podwórka dookoła domku jednorodzinnego - najlepsze

nawierzchnia wokół domu
Author: Dave Conner
Source: http://www.flickr.com
Wykańczasz nowy dom wewnątrz, natomiast obraz, jaki widać na zewnątrz wcale nam się nie podoba? Zapewne przestrzeń wokół domu może poczekać trochę dłużej, jednak w końcu i tak będziemy musieli się tym zająć. W jaki sposób zabrać się za jej porządkowanie? Nasz nowiutki, piękny, wymarzony dom wreszcie powstał. Z dużym zapałem zabieramy się do jego wykończenia, natomiast stale brak nam czasu i zapału by zabrać się za porządkowanie podwórka.

Z jakich powodów warto wybrać meble z rattanu do ogrodu?

meble ogrodowe
Author: JEDYNKA®
Source: JEDYNKA®
Gdy przychodzi lato, ogród to dla wielu osób miejsce, bez jakiego nie wyobrażają sobie prawdziwego wypoczynku. To tu często jemy posiłki z najbliższymi, rozkoszujemy się kawą w towarzystwie najlepszej przyjaciółki, bawimy się z naszymi dziećmi czy po prosu odpoczywamy przy książce lub ulubionym napoju. By jednak stworzyć sobie pełny komfort, musimy wyposażyć ogród w odpowiednie meble.

Pages