Przedsiębiorstwa

Fundamentalne sprawy odnoszące się do podatków, o jakich nie będą mogli zapominać biznesmeni.

pieniądze i karty kredytowe
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto wyłącznie posiada swoje interesy doskonale wie o tym, że powinien wzorcowo wiedzieć o kwestiach, jakie powiązane są z poprowadzeniem firmy. Naturalnie, odnosi się to do wielu dziedzin, jednak za fundamentalny można uznać ten, jaki powiązany jest z operacjami finansowymi.

Faktury w przedsiębiorstwie – jakim sposobem da się dobrze zadbać o ich obieg

prawnik 2
Author: Kevin Napper
Source: http://www.flickr.com
aby zyskać pewność, że dokumenty będą stosownie zagospodarowane?


Faktury to kategorycznie jeden z najistotniejszych elementów pracy każdej firmy, w związku z tym dobrze jest nimi umiejętnie zarządzać.

Gdzie podjąć pracę po kierunkach związanych z bankowością? Ciekawe propozycje.

rezerwy emerytalne
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Zanim podejmie się decyzję o wyborze kierunku edukacji sporo ludzi zastanawia się nad pracą w charakterze finansisty, maklera, pracownika banku albo osoby zawodowo zajmującej się ubezpieczeniami, bo profesje te wiązane są zwykle z powagą stanowiska oraz wysoką płacą i gwarantowaną posadą. Jednak żeby zostać przyjętym na kierunek związany z finansami i gospodarką, trzeba dobrze czuć się w matematyczno-finansowych. Czy warto wybrać się na kierunek tego typu i gdzie można pracować po kierunkach finansowych?

EICC – organizacja zmieniająca specyfikę pracy

Biznesmen w pracy
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie zaczynają modyfikować swoje podejście do kwestii pracy oraz ochrony natury. Minął już czas, gdy posiadacze przedsiębiorstw skupiali się jedynie na zyskach, ignorując oczekiwania własnych pracowników. Stało się to za sprawą zdeterminowanych organizacji, jak na przykład EICC. Skrót pochodzi od angielskiej nazwy: Electronic Industry Citizenship Coalition. Jakie są jej priorytetowe funkcje?