Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Doskonały pomysł na taras galerię

Już niedługo wiosenny okres, co za tym idzie czas grillowych spotkań i chwil na świeżym powietrzu. Idealnym miejscem do takich spotkań jest duży obok domu taras. Zależnie od od naszych hobby, preferowanych form spędzania wolnego czasu, możemy odpowiednio zaplanować przestrzeń tarasu tak, by znalazło się na nim miejsce do odpoczynku i relaksu, ale też do zabawy z milusińskimi.
relaks na tarasie
Author: Juan de Dios Santander Vela
Source: http://www.flickr.com
Wybierając meble pamiętajmy, by były z tworzywa łatwego w utrzymaniu czystości – plastiku, lakierowanego drewna, czy metalu. Muszą być także odpowiednio ciężkie, by byle powiew nie przeniósł ich na ogród sąsiada. Umeblowanie to jeden z ważniejszych elementów jeśli mowa o taras galeria.

wejście na taras
Author: Atsushi Boulder
Source: http://www.flickr.com
Na tarasie przygotujmy trzy strefy. Pierwszą niech będzie strefa relaksu i spotkań ze znajomymi. Przyda nam się tu komfortowy komplet wypoczynkowy z poduchami i pledami. Pomyślmy o takim, na którym swobodnie pomieści się sześć osób. Doskonale zaprezentują się meble ratatanowe bądź zrobione z wikliny, do których dobierzemy ławę. Możemy także zakupić tradycyjny stół kesbet stoły betonowe do tenisa stołowego z krzesłami, na które położymy wygodne poduchy.

Inną strefą, którą warto zaplanować, szczególnie gdy mamy małe dzieci, to kącik do zabawy dla nich. Tutaj warto położyć ciepły i duży koc, na którym rozsypiemy zabawki naszych maleństw. Tutaj doskonale spełnią swoją rolę dwie większe skrzynie, gdzie wrzucimy zabawki. Zakryjemy je i będą osłonięte przed opadami.

Maj to czas grillowych spotkań. Z tego powodu warto zaplanować nieduży kącik, w którym postawimy grilla i będziemy mogli przygotowywać do woli nasze ulubione szaszłyki i inne potrawy.

Jeśli podoba Ci się ten materiał, to na pewno zaciekawią Cię także praktyczne wskazówki (http://www.tanieoswietlenie.pl/915-lampy-krysztalowe), które odnajdziesz tu - one pochłoną Cię zupełnie.

Pozostaje sprawa wyboru grilla – możemy zbudować palenisko z kominem, albo zainwestować w nieco bardziej rozbudowaną wersję stalowego. Przydadzą się także drewniane grillowe sztućce do przekładania kiełbasek.Całości stylu dodadzą skrzynki z pięknymi kwiatkami, konewki i barwne koce do okrycia, gdy wieczór zrobi się zimniejszy.