Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Jeżeli jesteś właścicielem gołębi i jest to Twoja słabość musisz zaznajomić się z nowymi na rynku produktami, które wyprodukowane zostały specjalnie dla tych ptaków

Pielęgnacja gołębi to interesujące hobby dla sporej grupy osób. Troszczą się oni o swoje ptaki, posyłają je na różnego rodzaju konkursy i chcą, żeby brały udział w zawodach.


Dla tego, aby były one w najkorzystniejszej kondycji potrzebna jest ekstra pomoc w postaci witamin i substancji odżywczych.


pokarm
Source: www.zwierzakowo.pl


Improver źródła jest środkiem sprowadzanym z Norwegii. Ma wszystkie potrzebne certyfikaty. Jego działanie skupia się na całościowej trosce o te ptaki, a zatem wzmacnia mięśnie oraz system immunologiczny. Dzięki temu czempiony rzadziej zapadają na choroby i niezbyt często biorą lekarstwa. Improver dodawany jest do wody pitnej dla gołębi, co jest znaczącym ułatwieniem w podawaniu. Warto go stosować przed i po długich lotach, żeby ptaki prędzej doszły do formy. Przestój w podawaniu powinna być przeprowadzona zimą.

Namawiamy - naciśnij tutaj niedobory żywieniowe u psa i przenieś się na kolejną naszą stronę. Na niej oczekują na Ciebie świeżutkie i fachowe informacje.

Kolejnym bardzo polecanym środkiem jest Pigeon Vitality. Jest on także dodawany do wody pitnej i głównie skupia się na zastopowaniu niebezpiecznych dla gołębi bakterii - zwłaszcza salmonelli oraz E. coli. Dopomaga również florę bakteryjną i jelita gołębi, co powoduje, że ptaki są generalnie bardziej zdrowe i okazale wyglądają. Najlepiej rozpocząć aplikowanie Pigeon Vitality dwadzieścia dni przed pierwszymi dłuższymi lotami.

Jeżeli ciekawi Cię ten artykuł, to bez wahania kliknij tu oraz przeczytaj oprócz tego inny tak samo absorbujący news hurtownia dla zwierząt maxy.

Sami zdziwimy się jak wielki progres zrobiły nasze gołębie.




Jeśli pragniemy, aby nasze ptaki robiły wyniki trzeba o nie odpowiednio dbać. Dziś wspierają nas w tym różne preparaty dostępne na rynku.