Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Z jakiego rodzaju obowiązkami trzeba się liczyć, kiedy chcielibyśmy mieć psa? Do jakich rzeczy przyda się furminator?

Sporo ludzi zastanawia się czy wziąć zwierze do domu. Często wybierany jest pies, ponieważ jest to zwierzę kontaktowe, potrafią przywiązać się do człowieka oraz mogące się przyzwyczaić do różnych sytuacji.


Jednak wbrew pozorom jest to zwierzak wymagający.


karma bosch junior
Author: Oleh Slobodeniuk
Source: http://www.flickr.com
Po pierwsze, jeśli przygarniamy psa od małego to już od młodych lat musimy pamiętać o dobrym odżywianiu oraz zajmowaniu się psiakiem. Tutaj warto powiedzieć o odpowiedniej karmie, jaką jest karma Bosch Junior. Zbilansowany pokarm, dostęp do świeżej wody, jak i odpowiednia ilość witamin to istotne rzeczy, gdy chodzi o Odżywianie.

Czy artykuły opublikowane na tej witrynie karma dla szczeniaka w pełni Cię zadowoliły? Mamy nadzieję, że tak. Ale, jeśli chcesz więcej, to kliknij tu.

Z tym że musimy wiedzieć, że nie można zwierzaka ani przekarmiać, ani dawać za mało pożywienia. Na wszystkich karmach znajduje się informacja, jakie ilości powinien jeść pies. Nie powinniśmy zapomnieć o odrobaczaniu, szczepionkach oraz systematycznych wizytach u weterynarza.


Z psem wiąże się konieczność chodznia z nim na dwór. Należy być świadomym tego, iż trzeba zrywać się wcześnie nawet jeśli mamy weekend oraz nie idziemy do pracy. Pies jest przyzwyczajony do stałych godzin spacerów. Trzeba też liczyć się z dużą ilością sierści w domu. Chociaż tu możemy wyczesać nadmiar sierści właśnie w czasie spacerów. Przydać może się także furmintaor dla psa, jaki pozwoli szybko usunąć także podszerstek, lecz też pozwoli też wyczesać sierść, przez to możemy się pozbyć jej nadmiernej ilości.


Tym bardziej przydatny będzie w czasie, kiedy pies przykładowo przed latem gubi większe ilości sierści, przygotowując się na ciepłe miesiące. W sklepach znaleźć można też wiele innych, przydatnych rzeczy dla naszego pupila.