Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Każdy, kto ma w domu czworonoga, chce jak najlepiej dbać o swojego pupila - karmić go właściwie i dbać o jego piękną i błyszczącą sierść

psina to najlepszy przyjaciel człowieka. Jest przywiązany i pomocny. Kiedy jest w mieszkaniu czworonoga, od razu jest radośnie. Zwłaszcza jeżeli nasz pupil jest jeszcze szczeniakiem - stale ma ochotę się bawić.


Jeśli w mieszkaniu mamy yorka to szczególnie musimy zastanowić się, jak właściwie podejść do kwestii jego odżywiania i pielęgnacji. Powinniśmy nauczyć się odpowiednio o niego dbać.


wiata
Author: ABRE EVOLUTION
Source: http://www.flickr.com/photos/arbre_evolution/3837878801/


grzebień dla yorka
Author: Chafer Machinery
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli pragniemy dać naszemu psiakowi wszystkie składniki odżywcze powinniśmy wybrać odpowiednią karmę. Karma Bosch często polecana jest przez weterynarzy. Jej plusem jest fakt, że istnieje wiele różnych jej wariantów. Dzięki temu możemy nią karmić już malutkiego szczeniaczka, ale również dużego psa. Mamy szansę wybrać także wariant Bio lub Extra Energy. Dostrzeżemy wtedy jak zadowolony jest nasz pies, gdyż będzie właściwie karmiony i damy mu wszelkie potrzebne składniki do prawidłowego rozwoju. Jeśli rzecz idzie o pielęgnację dłuższych włosów naszego ulubieńca, to powinniśmy kupić specjalny grzebyk dla yorka - Musi być metalowy i wyprodukowany z najlepszej klasy materiału. Do wyczesywania nie powinniśmy stosować grzebieni dla ludzi, ponieważ niszczą one delikatne włosy oraz skórę yorka.
Dzięki delikatnemu czesaniu możemy dostrzec czy na sierści psa nie utworzyły się kołtuny, które trzeba delikatnie rozdzielić.


Pamiętajmy, że za dozgonną miłość naszego psa, musimy zrewanżować się mu troskliwą pielęgnacją.