Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

Konsole do gier - aktualne trendy

Dla jednostek zainteresowanych sektorem gier wideo, nabycie konsoli jest wyzwaniem. Xbox 360 to konsola nowej generacji podpisywana logiem silnego tytana specjalności komputerowej - Microsoftu.


Pudełko z padem do xboxa
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Konsola, pomimo wystarczająco silnej rywalizacji ze strony Sony i Nintendo, sprzedaje się nadzwyczaj przyzwoicie. Producenci gier na konsolę cały czas dowodzą, że Xbox 360 potrafi naprawdę pozytywnie zaskoczyć - dowodem jest choćby niedawny mega przebój Gears of War. Konsola poświęcona jest dla graczy, choć posiada dużą kolekcję oprogramowań dla dzieci. W porównaniu z konkurencyjnym PS 3, jest także niedroga. Większa część graczy postrzega playstation 3 jako najmocniejszą i najdroższą z dostępnych na rynku konsol. Nic nadzwyczajnego, napędem tytana jest ośmiordzeniowy procesor Cell, który umie podtrzymać rzeczywiście dużo. Jeśli dorzucimy do niego znakomitą grafikę HDMI nośnik Blu-ray, to zdobędziemy rzeczywiście wybuchową mieszankę. Nic dziwnego, że coraz więcej wydawców ogłasza, że tytuły przekazane początkowo jedynie na PS3 ukażą się także na
Czarny zestaw, konsola xbox i pad
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
pozostałych systemach, zwłaszcza na Xboksie 360.

Pewien okres temu pojawiła się onegdaj deklarowana premiera konsol nowej generacji. Podsuwa się kwestia czy należałoby kupować ps3, xbox 360, skoro wyszły ich następcy, odpowiedź brzmi kategorycznie tak. Gry na ps3/xbox 360 będą ukazywały się jeszcze cały czas przez kilka lat. Zaniechanie tych platform było by dla wytwórców ogromnie nieopłacalne. XBOX 360 wychodził w kilku typach. PS3 wyszło w trzech wariantach-Fat, Slim i Super Slim. Warianty slim i super slim różnią się od siebie wyłącznie wymiarem i pojemnością dysku, obie są nieco awaryjne.

Obie konsole posiadają gry, które wyszły jedynie na daną konsole. Musimy wejść w jedną z wielu list gier elitarnych zamieszczonej w Internecie i wyszukać na jaką konsole gry są fajniejsze, bardziej nas interesują. Większość gier jest multiplatformowa oznacza to, ukazała się na obie konsole. Jak większość wie, Internet w ps3 jest darmowy. W xboksie, żeby skorzystać z Internetu jesteśmy zmuszeni wykupić kartę z kodem o nazwie xbox live gold.