Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lasy-wroclaw.pl/includes/menu.inc).

W przypadku, jeśli pragniesz uruchomić firmę, ale nie masz odpowiednich środków, masz szansę postarać się dotację

Osoby, które pragną otworzyć własny interes stają przed dużym wyzwaniem. Jednym z najważniejszych czynników decydujących o powodzeniu tego projektu jest zebranie odpowiednich środków, żeby zapoczątkować działalność. Właściciele firm niejednokrotnie próbują pozyskać pieniądze w bankach oraz od inwestorów, jednak nie bywa to łatwe.


finanse
Nie tak łatwo otrzymać pieniądze na start firmy

Większość właścicieli przedsiębiorstw, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na arenie biznesu, próbuje uzyskać pieniądze na uruchomienie działalności w bankach i u inwestorów, co jest niełatwe. Na tym etapie nie mają oni jeszcze dobrej historii kredytowej, ani konkretnych rezultatów, zatem nie stanowią kuszących partnerów do rozmów. Ciężko im przekonać inwestorów mających tak potrzebne środki, aby zechcieli je włożyć w tę konkretną działalność.

Finansowanie start up to nie taka prosta sprawa

Młodzi przedsiębiorcy zazwyczaj mają trudności z pozyskaniem środków na działalność i rozwój startupu.

Czyżby komentarze ze strony były o tyle ciekawe, że masz ochotę zostawić własny? Zachęcamy Cię gorąco. Będzie to dla nas wielka radość.

Ten model działalności jest obarczony większym ryzykiem, niż bywa w przypadku biznesu tradycyjnego. Na dodatek startupy niejednokrotnie wymagają troszeczkę większych nakładów pieniężnych aniżeli inne inicjatywy, bo ich działanie często wspiera się na wykorzystaniu nowatorskich urządzeń oraz technologii. Na szczęście przedsiębiorcy, decydujący się na startup mogą skorzystać z dotacji zadysponowanych przez fundusze unijne.

Jeżeli chcesz uzyskać dokładniejsze informacje na omawiany tutaj temat, to przeczytaj na stronie (http://www.dryg.pl/oferty?categories=4&positions=46), które zwyczajnie Cię wciągną.

Zobacz tutaj: startup finansowanie oferta.


Programów nie brakuje

Dziś właściciele firm mają do swej dyspozycji różnorakie dotacje na inwestycje ( dotacje na inwestycje). Potrzeba jedynie dowiedzieć się, o które można się postarać. Jedną z odsłon wsparcia, które można dostać przy uruchamianiu swojej firmy okazuje się pomoc przy zastosowaniu nisko oprocentowanej pożyczki w ramach projektu Jeremie. Następnym programem, który znakomicie wspomaga innowacyjne zakłady, jest program Horyzont 2020. W tym przypadku mowa o bardzo wysokich dotacjach na badania oraz innowacje, a dotacje są przyznawane według konkursów projektów. Inkubatory przedsiębiorczości z kolei oprócz wsparcia finansowego zapewniają też pomoc w kwestiach administracyjnych czy nawiązaniu pierwszych kontaktów inwestycyjnych. Źródło: Prometeia Ventures.