PIT

Zaliczka na podatek od wynajmu, rozliczanie podatku za wynajmowanie

Mieszkanie
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chcielibyśmy od kogoś wynająć mieszkanie często nie mamy bladego pojęcia na temat wynajmowania lokalu mieszkalnego. Jednak to nie my musimy być oświeceni w tej kwestii, o wiele więcej powinna wiedzieć osoba, która postanowiła owe mieszkanie nam wynająć. Jest coś takiego jak zaliczka na podatek od najmu.

Jak najbardziej sprawnie i najpewniej rozliczać pit? O jakich rzeczach trzeba wiedzieć? Co jest tu najważniejsze?

dokumentacja podatkowa
Author: Ian Lamont
Source: http://www.flickr.com
Obecnie sporo osób rozlicza deklarację podatkową przez internet, to całkiem popularna forma na rozliczenie się z fiskusem. Rzecz jasna wciąż pozostaje spora grupa ludzi, jacy wolą wybrać standardowe rozliczanie nie zdając sobie sprawy, jak dużo korzyści oferują rozliczenia w sieci.

Pora rozliczeń finansowych jest dla ludzi istotnym stresem - w jaki sposób to sobie usprawnić?

program do rozliczenia pit 2016
Author: leyla.a
Source: http://www.flickr.com
Składanie deklaracji fiskalnych drogą internetową jest niezaprzeczalnie wygodniejsze i oszczędza wiele czasu w przeciwieństwie do męczącego czekania w kolejkach do urzędu finansowego.

Posiadasz swoją firmę? Pamiętaj o zadeklarowaniu podatku

portal podatkowy
Author: swimboy1
Początkowy kwartał każdego roku to trudny czas dla osób posiadających swoje działalności. Bowiem wtenczas przychodzi czas na zapłacenie podatków od zeszłorocznych przychodów. Wielu przedsiębiorców bowiem opłaca je raz w roku, dlatego jest to dla nich duży cios finansowy. Jeśli sam prowadzisz swój osobisty interes, pamiętaj aby prawidłowo wykonać deklarację podatkową. Gdyż jeżeli zataimy przychody, nawet nienaumyślnie, w przypadku kontroli czeka nas spora grzywna.

Pages