pupil

Podstawowe informacje dla każdego, kto chce mieć kota albo psa w bloku mieszkalnym.

Obroża dla psa
Author: lizasperling
Source: http://www.flickr.com
Od dawna ludzie bardzo chętnie trzymają w domach zwierzęta. Dawniej miały one bardzo ważne zadania, psy wykorzystywano do polowań oraz pilnowania domów, a podstawową rolą kotów było łapanie myszy i innych gryzoni, które powodowały duże zniszczenie pożywienia. Obecnie oba te czworonogi nadal są naszymi wiernymi towarzyszami, choć współcześnie ich rola znacznie się zmienia - są po prostu kolejnymi z domowników, a zdarzają się nawet przypadki, gdy zwierzak zaczyna zastępować komuś dziecko.

Które akcesoria dla psów mają szansę nas zaciekawić?

apartamentowiec
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska
Gdy posiadamy w mieszkaniu jakiegoś czworonoga, to musimy dbać o jego odpowiedni rozwój i o to, aby się u nas nie nudził. Przez to należy zobaczyć w jakie materiały powinniśmy się zaopatrzyć, żeby być przekonanym, że własny czworonóg dostaje od nas wszystko co odpowiednie.


Zabawki dla kotów powinny być różnorodne


Powinno się powiedzieć, że do każdego zwierzaka niezbędne okazują się być dobre akcesoria.

Myślisz która obroża dla psa będzie najbardziej trafna? Obroża antyszczekowa okiełzna nawet najbardziej łobuzerskiego psa!

pies
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie swojego zwierzątka w domu jest pragnieniem niejednego dziecka. Nie ulega wątpliwości, że też dorośli marzą o tym, aby nie wracać do pustego lokalu mieszkalnego po całym dniu pracy. Wobec tego zdecydowanie więcej osób decyduje się na przygarnięcie zwierzątka ze schroniska czy też nabycie w hodowli.

Jak zatroszczyć się o nasze zwierzę domowe?

dog
Author: Jonathan Jordan
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że zwierzęta to bez wątpienia bardzo ważni kompani naszego życia. W ciągu trudnych sytuacji, które niestety po wielokroć się nam przytrafią, to właśnie one po wielokroć są naszym oparciem. Można nawet śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że posiadanie przez nas zwierząt stało się już poniekąd czymś naturalnym, tym samym często ogromnie trudno jest znaleźć dom, których nie znajduje się żadne zwierzę.

Jaką karmę powinno się wybrać dla czworonoga? Sprawdź, w czym możesz przebierać

karma
Source: www.sxc.hu
W sklepach zoologicznych możemy odkryć obecnie przeróżne modele karm dla psów. Wybór wybornej karmy dla psa może więc być nie łatwy. Bezspornie nie powinniśmy jednak dobierać pierwszej lepszej karmy dla naszego psa. Kiedy kupujemy jedzenie dla siebie i swej rodziny, bezsprzecznie nie wybieramy byle czego. Wprost przeciwnie zależy nam na pysznych i jednocześnie pełnowartościowych posiłkach. W przypadku psa, także musimy wybierać dla niego to, co najlepsze, a więc wyborną i zdrową karmę, która zagwarantuje mu energię i prawidłowy rozwój.

Pages