warto

Swój dom z dużym wspaniałym ogrodem to marzenie bardzo wielu z nas

jesień
Author: WEBER
Source: WEBER
Owszem, być właścicielem takich posiadłości to wielka frajda, lecz na samej radości się to nie kończy. Jak to zazwyczaj mawiają, "każdy kij ma dwa końce". W tym wypadku oczywiście też tak jest.


Fakt, cudownie urządzonego ogrodu i pięknego domu zazdrości każdy jeden, ale mało kto dostrzega, jak wiele zachodu i wysiłku wymaga od właściciela to, aby ogród prezentował się wspaniale.

Właściwie wypielęgnowany i utrzymywany trawnik może być nie jedynie elementem dekoracyjnym,ale spełniać określone funkcje, które wcześniej w związku z nim zaplanowaliśmy.

urządzania
Author: ComPress S.A.
Source: ComPress S.A.
Trawnik może spełniać wiele funkcji i wszystko jest zależne od tego, jak zaplanowaliśmy sobie jego przeznaczenie. Jeżeli powinno być miejscem, które będzie przeznaczone zarówno do wypoczynku jak też do tego, by móc na nim pograć w piłkę, jesteśmy zmuszeni odpowiednio o niego zadbać.

Które roślinki były kiedyś sadzone w doniczkach oraz do jakiego celu one służyły?

BMW 323i E30 JPS
Author: jeremyg3030
Source: http://www.flickr.com
Twierdzi się, iż Amazonia to tak zwane zielone płuca świata. Tamtejsze lasy wytwarzają tlen, który jest tak wartościowym dla wszelkich ludzi składnikiem. A czy wiesz, że co poniektóre zwykłe z pozoru rosnące w doniczkach kwiatki także potrafią wytwarzać wspomniany tlen?

Pages