dom

Najważniejsze reguły gospodarki odpadowej w świetle nowych regulacji prawnych, które od jakiegoś czasu obowiązują.

Odpady
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat temu segregowaniem śmieci zajmowały się jedynie osoby zbierające metale oraz surowce wtórne, wybierając pośród nich różnego rodzaju butelki, puszki i złom. Jednak ostatnie lata w dużym stopniu zmieniły podejście do śmieci i odpadów, wymuszając na drodze prawnej obowiązek ich segregowania.

Wydruk wizytówek dla specjalistów z różnorodnych branż

zbliżenie - mieszkanie
Author: Robert Cupisz
Source: http://www.flickr.com
Druk wizytówek może być niezwykle opłacalnym zajęciem pod warunkiem, że jedna firma zajmuje się produkowaniem wszelkiego rodzaju wizytówek. Wizytówki z reguły mają niewielkie gabaryty, toteż muszą być porządnie wykonane, żeby mogły przyciągać uwagę oraz sprawiać, że osoby, jakie je zakładają jako identyfikatory, mogą być zapamiętane.

Który grill jest najlepszy?

grill, jedzenie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Gdy nadchodzą ciepłe dni myślimy nad tym, co zrobimy podczas ciepłych dni. Często twierdzimy, że wybierzemy się do znajomych na grilla, a bywa, że myślimy też o tym, że dobrze byłoby gdybyśmy sami mogli zaprosić znajomych do siebie na grilla. Jeśli nie mamy grilla musi jakiś kupić. Wtedy będziemy się zastanawiać, którego grill kupić, czy sensowniejszy będzie grill gazowy czy węglowy?
Tags: 

Pages