trawa

Zjawiskowy i czysty trawnik przez cały sezon.

w ogródku
Author: Casey Hugelfink
Source: http://www.flickr.com
Ozdobą nie jednego polaka jest jego ogród. Zwykle jednym z najistotniejszych, a zarazem wywierających największe wrażenie, elementów jest trawnik. Nasycona zieleń, dokładnie przystrzyżona trawa, jednakowa gęstość- tego rodzaju właściwości chce niejeden ogrodnik. Jak zatem sprawić, by nasz trawnik sprawiał, by sąsiadom rzedły miny na jego widok?

Właściwe podlewanie jest najważniejsze w pielęgnacji roślin. Warto więc zamówić zraszacze

Ogród w lipcu
Author: ricoeurian
Source: www.flickr.com
Piękny ogród, to w pierwszym rzędzie ogród zadbany, w którym wszystko odpowiednio ze sobą współgra i gdzie panuje swoista harmonia. Aby to osiągnąć, stosuje się rozmaite metody, ale rzecz jasna podstawa to zadbana roślinność. Rośliny w ogrodzie powinny być nie tylko odpowiednio rozplanowane, ale również – jeżeli nie przede wszystkim – regularnie pielęgnowane. Nie można dopuścić do tego, by z zasianych nasion wyrastały zeschnięte, czy dotknięte przez chorobę rośliny. Roślinność w ogrodzie jest jak szata dla człowieka – stanowi o jego walorach wizualnych, więc powinna wyglądać atrakcyjnie.

W jaki sposób dbać o własny ogród? Co radzą eksperci

ogród w rozkwicie
Author: Wendy Cutler
Source: http://www.flickr.com
Kiedy człowiek jest jeszcze młody, tak naprawdę kocha ogród, lecz całkowicie nie przepada za dbaniem o niego. Jednakże później są zmiany - a więc generalnie zaczynamy bardzo lubić również dbanie o trawę, etc. To wspaniałe, bo przecież dbanie o swój ogród może spowodować wiele dobrego. Trzeba zwrócić uwagę, że ogólnie dbanie o własny ogród nigdy nie jest czymś prostym.

Pages