trawa

W jaki sposób dbać o własny ogród? Co radzą eksperci

ogród w rozkwicie
Author: Wendy Cutler
Source: http://www.flickr.com
Gdy człowiek jest bardzo młody, tak naprawdę lubi ogród, ale kompletnie nie przepada za dbaniem o niego. Jednakże później są zmiany - a więc generalnie zaczynamy uwielbiać także dbanie o zieloną trawę, itp. To doskonałe, bo przecież dbanie o swój ogród może spowodować wiele dobrego. Należy wiedzieć, że w zasadzie dbanie o swój ogród nigdy nie jest bardzo łatwe.

Zjawiskowy i czysty trawnik przez cały sezon.

w ogródku
Author: Casey Hugelfink
Source: http://www.flickr.com
Ozdobą każdego polaka przeważnie jest jego ogród. Często jednym z najistotniejszych, a zarazem wywierających piorunujące wrażenie, elementów jest trawnik. Gęsta zieleń, równo przystrzyżona trawa, jednakowa gęstość- tego rodzaju właściwości chce każdy ogrodnik. W jaki sposób zatem sprawić, by nasz trawnik sprawiał, by sąsiadom rzedły miny na jego widok?

Właściwe podlewanie jest najważniejsze w pielęgnacji roślin. Warto więc zamówić zraszacze

Ogród w lipcu
Author: ricoeurian
Source: www.flickr.com
Piękny ogród, to przede wszystkim ogród zadbany, gdzie wszystko dobrze ze sobą się komponuje i gdzie panuje swoista harmonia. Żeby to osiągnąć, stosuje się rozmaite metody, jednak rzecz jasna podstawa to zadbana roślinność. Rośliny w ogrodzie powinny być nie tylko właściwie rozmieszczone, ale również – jeżeli nie przede wszystkim – należycie pielęgnowane. Nie można dopuścić do tego, aby z naszych nasion powstawały zeschnięte, czy porażone chorobą rośliny. Roślinność w ogrodzie jest jak szata dla człowieka – stanowi o jego walorach wizualnych, więc powinna wyglądać atrakcyjnie.

Pages